دیر دست گذاشتیم روی این بازار!
الآن دیگه هر کسی داره درباره بیت کوین و ماینینگ صحبت می کنه.

یعنی تو فکر می کنی دیگه نمی شه از این بازار پول درآورد؟ به نظر من میشه. ولی خب اونقدری که تا پارسال میشد نمیشه!

هنوز که غیر قانونی نشده؟

فکر نمی کنم. ماین کردن (استخراج بیت کوین) قانونیه. خیلیم قانونیه! فقط واردات ماینر (کامپیوترهای قوی ای که مخصوص همین کار هستند) غیر قانونیه.

پس چرا الآن دارن همه فارم های بیت کوین رو تعطیل می کنن؟ مگر قانونی نیست؟

تعطیل نمی کنن استاد! برقشون رو قطع می کنن یا افزایش تعرفه می دن.

یه کاری کنیم. تحقیقاتتو کامل کن. هفته آینده باز جلسه بذاریم.

چشم استاد!

حالا باید شروع کنم دونه دونه از کسانی که همه شون رو هم از توی کانالهای تلگرام و وبسایتها و وبلاگهایی مثل همین مال خودم پیدا کرده م اطلاعات بگیرم.
این اطلاعات رو، هر جاییش که مغایر با قانون نباشه رو اینجا برای شما هم منتشر می کنم. هر چی باشه قرار گذاشتیم گام به گام تو این مسیر با من همراه باشین. مسیر به پول رسیدن!
یا دقیق تر بگم، به پول رسیدن از طریق بیت کوین. چون به پول که آلردی از طرق دیگه رسیده ایم. الآن می خوایم از یک شاخه جدید و کاملا ناشناخته به پول برسیم. از یک چاه نفتی که یک عده چند ساله کشفش کرده ن و دارن ازش برداشت می کنن، و ما کمی دیر جنبیده ایم. مونده ایم پشت جمعیت. و باید تلاش کنیم از لای این خیل جمعیت خودمون رو برسونیم به سر لوله! یه انشعاب بزنیم و خلاص! (باز تأکید می کنم، هر کاری بکنیم حتما صد در صد قانونی خواهد بود. همونجور که تو هر کار دیگه ای، که شاید به زودی بهتون بگم چه کارایی بوده، فعلا نمی گم چون هویتم آشکار میشه، فقط سالم پول درآورده ام، اینجا هم اصلا دوست ندارم ذره ای ناپاکی توی پولم باشه. پس اگر از این آدمها هستید که مدام دنبال زیرآبی رفتن و راههای خلاف و میانبر زدن و دور زدن قانون برای پول درآوردن هستند، لطفا تشریف ببرید تو کوچه خودتون بازی کنید! اینجا محل ماست :))
یا علی مدد!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها